Gdzie zjeść w Łodzi?

gdzie zjeść w łodzi?Łódź oferuje wiele ciekawych miejsc ze smaczną kuchnią i słodkimi deserami. Jeśli jednak ponad klimat restauracji przekładacie ciszę i spokój najlepszą odpowiedzią na pytanie, gdzie zjeść w Łodzi będzie jedzenie na wynos lub z dostawą do domu. Właśnie takie serwujemy w restauracjach Sushi Kushi, których na terenie Łodzi jest aż 6. Naszą specjalnością jest sushi, zdaniem wielu wiernych Klientów najlepsze w mieście. Możecie je u nas zamówić na rolki lub w zestawach. Zawsze kręcimy ze świeżych i aromatycznych składników, a do setów dorzucamy ciekawe orientalne dodatki, dzięki którym możecie poczuć się we własnym domu jak w Kraju Kwitnącej Wiśni. Co ważne, nasze rolki przygotowujemy zgodnie z tradycyjnymi recepturami, przestrzegając liczb składników oraz kompozycji smaków. Jednocześnie nie stronimy od eksperymentów, dzięki czemu w naszym menu co jakiś czas pojawia się jakaś absolutna nowość lub zaskakująca kompozycja składników.

Sushi nie tylko w wariancie „take away” i z dostawą – jemy dobrze i smacznie na ternie całej Łodzi

W Łodzi otworzyliśmy naszą pierwszą restaurację. Wszystko zaczęło się od małego lokalu oferującego dania kuchni orientalnej wyłącznie z dowozem i tak miało zostać. Szybko okazało się, że zainteresowanie najlepszym sushi w mieście jest ogromne, a nasz mały lokal może obdarować klientelą kolejne restauracje. Tak zrodził się pomysł na sieć restauracji sushi, a przy okazji doskonały wzorzec biznesowy, któremu zawdzięczamy pozycję prekursora i lidera dowozów i zamówień online. Z czasem nasz mały lokal z daniami wyłącznie na wynos nieco się rozrósł, podobnie jak pozostałe restauracje Sushi Kushi. Dzięki temu miłośnicy kuchni orientalnej mogą się spotykać w wyjątkowych miejscach, które powstają i rozwijają się dzięki ich miłości do sushi i otwartości na nowe smaki.

Niezależnie od tego czy jesteś z Łodzi, czy wpadłeś do miasta tylko na chwilę… Biznesowo lub prywatnie… W tygodniu czy weekend… Jeśli zastanawiasz się gdzie zjeść w Łodzi, koniecznie odwiedź któryś z naszych lokali serwujących dania na miejscu. Zamówisz tu najlepsze sushi w mieście i wiele innych oryginalnych dań kuchni orientalnej. Serdecznie zapraszamy!