Najlepsze sushi w Łodzi?

Miłośnicy owoców morza i orientalnych przypraw z pewnością wiedzą, dokąd wybrać się po najlepsze sushi w Łodzi. A Ty? Czy znasz Łódź na tyle, żeby polecić zagubionym turystom miejsce, w którym znajduje się najlepsza Susharnia w mieście? A może znasz adres, pod którym sushi można zamówić online z dowozem do domu?

Sushi Kushi jedna z najlepiej znanych i najczęściej odwiedzanych Susharni w mieście. Lokal, który początkowo miał oferować wyłącznie sushi z dowozem przeobraził się w miejsce spotkań z przyjaciółmi, w którym możecie skosztować nie tylko świetnych rolek, ale również innych smaków Kraju Kwitnącej Wiśni. Nasze menu obejmuje również rameny, sałatki, dania mięsne i makarony.  Wszystkie dania przygotowujemy w oparciu o tradycyjne receptury, korzystając wyłącznie ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasze sushi z dowozem jest zawsze smaczne i aromatyczne.

Tradycyjne sushi w Łodzi w towarzystwie innych orientalnych specjałów

Wszystko zaczęło się od sushi. Jednak Wasze zainteresowanie naszym lokalem nie pozwoliło nam poprzestać wyłączenie na rolkach. Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane oczekiwania i preferencje kulinarne Naszych Klientów stale udoskonalamy menu Sushi Kushi wzbogacając je o nowe samki inspirowane tradycyjną kuchnią japońską lub w całości z niej zapożyczone i serwowane w sposób klasyczny.

Na głód i chłód polecamy w szczególności rozgrzewające rameny oraz zupy malezyjskie z aromatycznymi dodatkami. Jak żadne inne sycą i rozgrzewają oferując bogactwo precyzyjnie skomponowanych składników. Natomiast z myślą o porze na lunch oferujemy szeroki wybór apetycznych lunch boxów, także w wariancie vege. W zależności od tego, na co masz aktualnie ochotę  możesz wybrać box z dodatkami, box z zupą lub set dla dwojga.

Sushi Retkinia i Konstantynów Łódzki

W chwili obecnej na terenie Łodzi działa aż 6 susharnii Sushi Kushi, jedną z nich jest susharnia Sushi Retkinia, która codziennie dostarcza świeże sushi mieszkańcom osiedla w południowo-zachodniej części miasta, jak również klientom z okolicy. Nasze sushi dostarczamy do miejscowości takich, jak Konstantynów Łódzki, Okołowice czy Gorzew. Jeśli mieszkasz w tych okolicach i dotąd nie kosztowałeś naszego sushi, koniecznie zamów online!

A kiedy sushi online to za mało?

Nie interesuje Cię sushi z dowozem? Chcesz wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi? Zapraszamy do naszego lokalu. Sushi Retkinia to miejsce, w którym możecie dobrze zjeść – w wariantach od vege, przez klasyczne sushi, po dania mięsne – jednocześnie spędzając czas w przyjemnej atmosferze.