Sushi - Pabianice

Oferujemy smaczne sushi w Pabianicach. Wszystkich miłośników kuchni japońskiej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszym menu znajdziesz najlepsze sushi w okolicy. Karta dań obejmuje między innymi startery, zestawy obiadowe i dziecięce, zestawy towarzyskie, zupy czy desery. Do posiłku możesz zamówić orzeźwiający napój oraz różnego rodzaju dodatki, które urozmaicą smak Twojego zamówienia.

Restauracja SushiKushi działa na terenie Pabianic. Zamówienia można składać bezpośrednio w restauracji na ul. Marii Konopnickiej lub skorzystać z formularza online. Wybierając formę zamówienia przez internet, masz możliwość doboru sposobu odbioru zamówienia: dostawa, odbiór osobisty lub zamówienie posiłku w restauracji na określoną godzinę. Oferując sushi w Pabianicach, staramy się, aby każdy klient mógł wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję.

Nasza restauracja tworzy znakomite przysmaki, takie jak futomaki czy hosomaki. Oferujemy urozmaicone zestawy dla całej rodziny, a wśród naszych bestsellerów znajdziesz wyśmienite nigiri i tempura roll. Zapraszamy wszystkim miłośników sushi z Pabianic do skorzystania z oferty restauracji SushiKushi. Zapewniamy urozmaicone menu dla całej rodziny.