Gotowy na najlepsze sushi w Łodzi?

Sekret dobrego sushi to odpowiednia kompozycja precyzyjnie wyselekcjonowanych składników i dodatków, którym rolki zawdzięczają swój niebanalny wygląd oraz smak. Susharnia Sushi Kushi Teofilów oferuje najlepsze sushi w Łodzi, którym możesz się delektować w zaciszu własnego domu oraz klimatycznym wnętrzu naszego lokalu. Brzmi kusząco? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym menu!

Sushi z dowozem i nie tylko

Sushi Teofilów oferuje prawdziwą ucztę nie tylko dla miłośników Maków, Futomaków, Hosomaków i Nigiri. W naszym menu sushi online znajdziesz również zupy, makarony, startery w postaci orientalnych sałatek oraz desery. Nasz szef kuchni pamięta także o najmłodszych, z myślą o których oferujemy kurczaka w panko, kurczaka w panko na makaronie smażonym z warzywami oraz oryginalne futomaki chicken panko z apetycznymi dodatkami. Menu dopełniają lunch boxy oraz sety. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że nasza Susharnia zlokalizowana na łódzkim Teofilowie oferuje nie tylko dania z rybą i mięsem w roli głównej. W menu mamy także opcje wege, których stale przybywa.

Wszystkie oferowane dania przygotowujemy w oparciu o najlepsze składniki – zawsze świeże, zawsze starannie wyselekcjonowane, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że Maki, Hosomaki, Futomaki i Nigiri nie tylko pięknie się prezentują, ale są równie smaczne i zdrowe.

Sushi Teofilów i Aleksandrów Łódzki – z dowozem

Mieszkasz na łódzkim Teofilowie? A może w okolicy? Lubisz zamawiać sushi online? A może nigdy wcześniej tego nie robiłeś? Oferująca najlepsze sushi w Łodzi susharnia Sushi Teofilów proponuje doskonałe sushi z dowozem na terenie osiedla Teofilów oraz okolicznych miejscowości, takich jak Aleksandrów Łódzki. Zapewniamy szybką i profesjonalną dostawę do domu i do pracy. Lunch boxy i sety dostarczamy w specjalnych opakowaniach, dzięki czemu wybrane dania zachowują optymalną temperaturę i są gotowe do spożycia. Do pakowania naszych dostaw wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe opakowania jednorazowe, które w żaden sposób nie zmieniają smaku serwowanych dań.

Sushi z dowozem to nie to, na co masz dzisiaj ochotę?

Sushi Teofilów to nie tylko najlepsze sushi w Łodzi. Pamiętaj, nasze menu jest zacznie bogatsze i obfituje w propozycje zarówno dla miłośników mięs, jak i fanów makaronów oraz dań wege.

Nie masz ochoty na jedzenie z dowozem? A może zwieszasz Łódź i chcesz nacieszyć się klimatem lokalnych punktów gastronomicznych, takich jak bar sushi? Zapraszamy do naszego lokalu! Na miejscu w przyjemniej atmosferze będziesz się mógł nacieszyć świeżym sushi, jak również każdym innym daniem z naszego menu!