Sushi – Wieliczka

Zapraszamy do skorzystania z oferty pysznego sushi w Wieliczce. Nasza restauracja znajduje się na ulicy Ochoty. Możesz zajrzeć do nas bezpośrednio lub znaleźć kartę dań na stronie internetowej lokalu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, ponieważ tworzymy wyśmienite sushi, które z pewnością zaskoczy kubki smakowe każdego miłośnika kuchni japońskiej.

W Polsce sushi stało się bardzo popularne. Wielu miłośników tego specjału poszukujesz najlepszych lokali w swojej okolicy. My oferuje pyszne sushi w Wieliczce dla osób, które cenią sobie jakość wykonania każdego posiłku. Oferujemy zestawy hosomaki, rollsów, nigiri, a także ciekawe zupy, desery i dodatki. Do posiłku możesz zamówić orzeźwiający napój.

Zamówienia realizujemy na miejscu w siedzibie restauracji. Jeżeli masz ochotę na sushi w Wieliczce, a nie masz czasu na wizyty w punkcie, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza zamówień na stronie internetowej. Dajemy Ci możliwość wyboru, jaką formę dostawy zamówienia preferujesz. Możesz swoje produkty odebrać na miejscu lub poczekać na kuriera, który przywiezie Ci świeżo przygotowany posiłek. Sprawdź nasze bestsellery i zobacz oferty sezonowe. Zapraszamy do degustacji wszystkich miłośników sushi z Wieliczki i okolic.