Sushi - Sieradz

Sushi to potrawa uwielbiana przez ludzi na całym świecie. Już teraz masz szansę zamówić pyszne sushi w Sieradzu. Sprawdź naszą kartę dań i zobacz, co Ci oferujemy. W naszym menu znajdziesz nie tylko wyśmienite zestawy maki, sashimi i nigiri, ale także ciekawe startery, egzotyczne zupy, desery oraz ciekawe dodatki. W naszej restauracji możesz skosztować pysznego sushi, wykonywanego przez specjalistów z zakresu kuchni japońskiej. Wszystkie wykorzystywane przez nas produkty spożywcze są najwyższej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że zjesz dobrze i zdrowo.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników sushi w Sieradzu do odwiedzenia naszej restauracji SushiKushi, zlokalizowanej w samym centrum, na rynku. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz przyjazną obsługę. U nas masz okazję się odprężyć przy pysznych posiłkach. Szeroka karta dań z pewnością wpasuje się w upodobania każdego miłośnika kuchni wschodniej.

 

Jeżeli nie masz czasu na wizytę w restauracji, a masz ochotę na sushi w Sieradzu, zadzwoń do nas lub zamów wybrane produkty przez formularz na stronie internetowej. Gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście lub wybrać dostawę na dowóz. W tej drugiej opcji przywieziemy świeże posiłki prosto pod wskazany adres.