Smaki na Lato

26.04.2023

Zacznijmy od początku: 

Temaki - czyli japoński handroll, którego nazwa wzięła się od połączenia słów‚ ręce i maki’. W naszej ofercie znajdziecie je w opcji z ryżem, ogórkiem, oshinko i dowolnym wkładem do wyboru, a jest z czego wybierać. Uwielbiane przez Was tatary z łososiem, tuńczykiem lub vege oraz totalna nowość Ceviche: z łososiem w egzotycznym sosie majonezowym, czerwoną cebulą, granatem i mango. Wybierając zestaw 3x Temaki, zapłacicie mniej!

Crispy Rice Snack to coś dla fanów chrupiących dodatków. Ryżowe snacki z awokado oraz ceviche lub tatarami do wybory. Idealne na start i do podzielenia się przy wspólnym posiłku.

Łosoś w sosie singapurskim: popisowe danie restauracyjne naszego szefa kuchni. Smażony łosoś z chrupiącą skórką, podany na ryżu z autorskim sosem singapurskim z dodatkiem mleka kokosowego, warzywami stir-fry i truskawkami. Idealne danie główne dla niego i dla niej

Gyudon to streetfoodowy klasyk kuchni japońskiej. Cienko krojona wołowina rostbef w pikantnej marynacie, podanej na ryżu z surowym żółtkiem lub przy wyborze z dostawą, z połową jaja Ajitsuke.

Lekka sałatka ze smażonym łososiem w sosie sweet chili to wspaniała i orzeźwiająca pozycje dla pań. Podana z truskawką, granatem, miętą, kolendrą, pulpą mango, kiełkami groszku cukrowego i kapustą pak choi.

Ceviche które pojawiają się w kilku pozycjach w nowym menu, występują również jako starter. Sałatka z surowego łososia, marynowanego krótko w soku z limonki i egzotycznym sosie majonezowym, z czerwoną cebulą, granatem, mango oraz kolendrą.

I żeby nie było, mamy też sushi :)

Fresh Set z opcją powiększenia o dowolne pozycje z zestawu i to w promocyjnych cenach. Znajdziecie w nim cztery nowe rolki:

 

CEVICHE ROLL
Awokado, sałata lodowa, ogórek, kanpyo, serek, topping z ceviche

STRAWBERRY PHILADELPHIA ROLL
Łosoś, serek, truskawka, awokado, sezam

STRAWBERRY SPRING ROLL
Papier ryżowy, krewetka w tempurze kokosowej, truskawka, rukola, mango, kanpyo, ogórek, topping pulpa mango

PINEAPPLE FUTOMAKI
Łosoś, węgorz, ananas, ogórek, kanpyo, pieprz sansho, spicy mayo. Całość w tempurze.


i to nie wszystko!
Za free otrzymacie Temaki Vege.
 

Znajdź lokal w swoim mieście i poczuj lato z Sushi Kushi

« wstecz