Sushi - Płock

Poszukujesz dobrego sushi w Płocku? Zajrzyj do restauracji SushiKushi i wybierz jeden z wielu zestawów, które Ci oferujemy. Nasza karta dań jest bardzo urozmaicona i znajdziesz na niej najpopularniejsze rodzaje sushi: nigiri i maki w najlepszych odsłonach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym menu. U nas możesz skorzystać z gotowych zestawów, przystawek, dodatków, zup, zestawów dziecięcych oraz wielu innych. Sprawdź nasze bestsellery i zobacz, co najlepiej zamówić na start. Dla wszystkich osób zainteresowanych oferujemy sushi w Płocku dostępne na miejscu oraz na dowóz. Co więcej, masz możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio w restauracji, telefonicznie lub za pomocą naszej strony internetowej. Decydując się na trzecią opcję, możesz też zaznaczyć sposób odbioru: osobisty, jedzenie na miejscu lub dowóz pod wskazany adres.

 

Restauracja SushiKushi to miejsce przyjazne wszystkim miłośnikom kuchni japońskiej. Przygotowujemy posiłki z największą starannością i każdemu klientowi oferujemy możliwość spożycia pysznego sushi w Płocku. Dowozy zapewniamy na terenie miasta i okolic. Sushi to świetna opcja na posiłek nie tylko dla miłośników ryżu i ryb, ale także zwolenników zdrowego odżywiania.