Sushi - Piotrków

Wszystkich miłośników sushi zapraszamy do naszej restauracji w Piotrkowie. Oferujemy ciekawą, urozmaiconą kartę dań, w której znajdziesz posiłki, zaskakujące kunsztem japońskiej kuchni. Nasze sushi zdobyło popularność w różnych regionach kraju i teraz czeka na to, abyś i Ty spróbował naszych specjałów.

Restauracja SushiKushi oferuje pyszne sushi w Piotrkowie. W naszej ofercie masz możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych wymagań. U nas znajdziesz nie tylko zestawy hosomaki czy futomaki, ale także sety, złożone z rollsów czy chicken i beef maki. W naszym menu możesz wybrać smaczne zupy i desery, a także skorzystać z dodatków, które sprawią, że każda potrawa będzie smakować jeszcze lepiej.

Oferujemy różne sposoby składania zamówienia sushi w Piotrkowie. Możesz to zrobić bezpośrednio w restauracji SushiKushi na ulicy Juliusza Słowackiego, zadzwonić do nas lub też wybrać swoje potrawy poprzez stronę internetową. Na witrynie masz możliwość określenia sposobu odbioru wybranych posiłków.

Restauracja w Piotrkowie to miejsce z przyjazną atmosferą i miłą obsługą. Jeżeli wygodniej jest dla Ciebie otrzymać posiłki do domu, oferujemy także dostawę na terenie Piotrkowa i okolic.