Sushi – Łódź Widzew

Wszystkie osoby z okolicy Łódź Widzew zapraszamy do SushiKushi. Nasza restauracja oferuje urozmaiconą kartę produktów, wykonanych z  najlepszej klasy artykułów spożywczych. W naszym menu znajdziesz między innymi zestawy obiadowe, desery, zupy, zestawy na lunch, startery czy zestawy dziecięce. Oferujemy przygotowane przez profesjonalistów z zakresu sushi Hosomaki, Futomaki, Spring Rollsy i wiele innych. U nas poznasz najlepsze specjały kuchni japońskiej.

Oferujemy możliwość zamówienia wybranych produktów na miejscu, telefonicznie lub za pośrednictwem witryny internetowej. Już teraz możesz wybrać interesującą Cię potrawę i zaznaczyć, jaką formę odbioru zamówienia preferujesz. Sushi Kushi w Łódź Widzew to przytulna restauracja, zapewniająca przyjazną atmosferę i miłą obsługę dla każdego klienta.

Restauracja SushiKushi Łódź Widzew oferuje także pyszne jedzenie na dowóz. Zachęcamy wszystkie osoby z okolicy do składania zamówień telefonicznie lub online, z podaniem adresu dostawy. Zapewniamy świeże posiłki, wykonane przez specjalistów w dziedzinie kuchni japońskiej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną kartą dań oraz ofertami sezonowymi. Jeżeli opcja dowozu jest dla Ciebie wygodniejszym rozwiązaniem, otrzymasz gotowe danie prosto do domu.