Sushi

 

Specjalizujemy się w sushi. Oferujemy zarówno gotowe sety, jak i sushi na kawałki. Nasze rolki zwijamy zgodnie z recepturami Sushi Kushi, co stanowi gwarancję jakości i powtarzalności smaku w każdym kawałku. Nasi Klienci szczególnie upodobali sobie gotowe sety. Najczęściej zamawiają:

  • Hot Set składający się z 32 kawałków,
  • Tempura Set składający się z 42 kawałków i dodatku w postaci warzyw w tempurze,
  • Chef Set składający się z 28 kawałków.

Niemniejszym zainteresowaniem cieszy się nasza oferta ramensów. Numerem jeden jest Ramen Shoyu charakteryzujący się intensywnym smakiem sosów sojowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym menu. W karcie posiadamy nie tylko sushi i rameny. Znajdziecie tu również orientalne zupy, startery i dania główne Stir Fry. Nie zapomnieliśmy także o słodkich deserach i napojach.

Sushi - Łódź Bałuty

Zamówienia na dania z Karty Sushi Kushi realizujemy na terenie miasta Łódź. Dostarczamy jedzenie do domu, biura, firmy… Sushi z dostawą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub ochoty na wizytę w restauracji. To także zdrowa i smaczna alternatywa dla fast foodu zamawianego po godzinach do pracy. Obok zamówień na dania orientalne z dowozem przyjmujemy również zamówienia na takeaway z odbiorem własnym. Opcję odbioru własnego kierujemy do osób, które mijają naszą Restaurację w drodze do domu oraz tych z Was, którzy właśnie przygotowują się do spontanicznej wizyty u znajomych i nie chcą przychodzić z pustymi rękami.