Sushi

Sushi to nasza specjalność, ale nie jedyne danie w menu Restauracji. Oferujemy gotowe sety składające się z od 23 do 46 kawałków, jak również tradycyjne japońskie (i nie tylko) rodzaje sushi dostępne na sztuki. Wybierz spośród szerokiej oferty Nigiri, Hosomaków, Maków, Futomaków, Spring Rolls i California i stwórz swój własny niepowtarzalny zestaw.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zup. Znajdziesz w niej aromatyczną malezyjską zupę kokosową z makaronem i odpowiednio kurczakiem, łososiem lub krewetką. Miłośnikom ramenów proponujemy natomiast bulion miso w wariancie wege z tofu oraz w wariancie tradycyjny z łososiem. 

Sushi – Kraków

Zamówienia na sushi z dowozem realizujemy na terenie miasta Kraków. Twoje sushi dostarczymy pod wskazany adres – do domu, biura, firmy, w dowolne inne miejsce… To doskonałe rozwiązanie, kiedy:

  • nie masz czasu lub ochoty na samodzielne przygotowywanie posiłku,
  • zaskoczyli Cię niespodziewani goście,
  • musisz dłużej zostać w pracy,
  • zdecydowałeś się na spontaniczną wizytę u znajomych.

Proponujemy tradycyjne sushi oraz dania kuchni orientalnej. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą sezonową, która każdorazowo odpowiada warunkom panującym za oknem. Obok zamówień na dania orientalne z dowozem przyjmujemy również zamówienia na takeaway z odbiorem własnym.