Sushi

Naszą specjalnością jest sushi. Zwijamy wszystkie popularne rolki – Hosomaki, Maki, Futomaki, a także Spring Rolls i California. W naszym menu nie zabraknie również Nigiri. Obok sushi proponujemy szeroką kartę dań orientalnych. Znajdziesz tu dania lunchowe, startery, zupy i rameny, a także dania główne Stir Fry.

Restauracja Sushi Kushi w Częstochowie funkcjonuje w trybie restauracyjnym. Obsługujemy Gości stacjonarnie i przygotowujemy zamówienia na wynos. Zamówienia na wynos oferujemy w ramach odbioru własnego oraz dostawy.

Sushi – Częstochowa

Zamówienia na sushi oraz pozostałe dania z karty realizujemy na terenie miasta Częstochowa. Dowozimy do domu, biura, dowolnego innego miejsca. Oferujemy również możliwość osobistego odbioru zamówienia w Restauracji Sushi Kushi przy ulicy Dąbrowskiego 21a.

Sushi z dowozem to doskonały pomysł na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy poczęstunek dla niespodziewanych gości. To także świetne danie obiadowe dla tych, którzy musieli dłużej zostać w pracy. Proponujemy sushi w gotowych setach, a dla tych którzy chcą sami skomponować swój zestaw oferujemy sushi na sztuki. W menu posiadamy wszystkie popularne rodzaje japońskiego sushi i nie tylko.