Sieradz - Catering - Sushi Kushi - Zamów sushi online, Sushi Sieradz

Catering Sushi Kushi to najwyższej jakości usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy catering na wszelkie okazje, na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w realizacji zamówień dla osób prywatnych, a także firm, urzędów oraz agencji eventowych. Wśród naszych propozycji znajdują się:

Impreza w japońskim stylu

Nie masz pomysłu czym ugościć swoich znajomych na domowej imprezie? Zorganizuj dla nich wieczór w japońskim stylu! Proponujemy catering na imprezy w gronie rodziny i przyjaciół – urodziny, imieniny, specjalne okazje i weekendowe domówki. Przygotujemy dla Ciebie zestaw najlepszego sushi i japońskich dodatków dla dowolnej liczby gości w atrakcyjnych cenach.

Pobierz przykładową ofertę cateringu na imprezę dla 10 osób.


Stylowe spotkania firmowe

Planujesz spotkanie firmowe dla klientów, kontrahentów lub pracowników? Sprawimy, że stanie się ono ciekawym wydarzeniem, które zrobi wrażenie na Twoich gościach. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości catering w postaci gotowych zestawów najlepszego sushi lub w formie bufetu, ale także dodatkowe atrakcje, jak pokazy live cooking czy warsztaty dla uczestników spotkania.

Pobierz przykładową ofertę cateringu na spotkanie firmowe.


Sushi na wieczory kawalerskie i panieńskie

Marzysz o oryginalnym i niepowtarzalnym wieczorze panieńskim lub kawalerskim? Urządź go w stylu japońskim! Oferujemy catering na przedślubne imprezy w damskim lub męskim gronie. Nasi sushi masterzy poprowadzą pokaz przyrządzania japońskich przysmaków oraz nauczą Ciebie i Twoich gości zwijać maki sushi i formować idealne nigiri. Szukasz mocniejszych wrażeń? Zorganizujemy dla ciebie niezapomniany wieczór, którego atrakcją będzie nyotaimori lub nantaimori, czyli tzw. body sushi w wydaniu damskim lub męskim.

Pobierz przykładową ofertę cateringu na wieczór kawalerski lub panieński.


Japoński stół na weselu

Zaskocz weselnych gości stołem japońskim, na którym znajdą się przygotowane przez nas specjały. Opracujemy zestaw sushi, japońskich dodatków, win i likierów specjalnie na Twoje przyjęcie. Aranżując weselny stół przygotujemy bambusowo-granitowy bufet w stylu japońskim, specjalną zastawę i dekoracje. O ostateczny wygląd kompozycji dba współpracująca z nami wizażystka. Całość dostosujemy do stylu, w jakim utrzymane jest wesele. Nasz sushi master poprowadzi zaś niepowtarzalny pokaz przyrządzania japońskich specjałów. Ten modny i oryginalny akcent z pewnością zaskoczy gości!

Pobierz przykładową ofertę cateringu na wesele.


Dodatkowo:

- oferujemy oryginalne japońskie napoje, likiery, wina
- live cooking – przygotowywanie sushi przy gościach przez mistrza sushi
- oferujemy aranżacje stołów z wykorzystaniem stylowej zastawy oraz bambusowo-granitowych bufetów w stylu japońskim


Zamów catering