Sushi - Łódź Górna

Zapraszamy do restauracji SushiKushi w Łodzi Górnej. Jeżeli szukasz doskonałego sushi w swojej okolicy, skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy urozmaicone menu na miejscu oraz dostawy pod wskazany adres.

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowy lokal, w którym możesz liczyć na przyjemną atmosferę i przyjazną obsługę. Dbamy o to, aby każdy z  naszych gości wyszedł z restauracji najedzony i zadowolony. Oferujemy urozmaiconą kartę dań, obejmującą najlepsze zestawy sushi, które zachwycą Twoje podniebienie. Zapraszamy na pyszne lunche, zestawy obiadowe oraz dziecięce. Oferujemy pyszne futomaki, spring rollsy i wiele innych przysmaków, stworzonych z najlepszej jakości składników spożywczych. U nas znajdziesz smaczne desery i orzeźwiające napoje, a także szereg dodatków, które uatrakcyjnią każdą potrawę.

 

SushiKushi w Łodzi Górnej działa nie tylko na miejscu. Dla wielu gości dostawa do domu stanowi wygodne rozwiązanie, dlatego oferujemy także dowóz pod wskazany adres. Zamówienie możesz złożyć bezpośrednio w restauracji, jak również telefonicznie i za pomocą witryny internetowej. Staramy się, aby każdy klient mógł skorzystać z najwygodniejszej dla niego formy otrzymania pysznego sushi na terenie Łodzi Górnej.