Dostawa Sushi w Twoim mieście

Pobierz naszą aplikację,
i bądź na bieżąco z rabatami.

Twoje ulubione sushi zawsze pod ręką.

Zamawiaj przez aplikację, płać i odbieraj bez czekania.

Pobierz z AppStore Pobierz z Google Play

Stwórz z nami największą sieć sushi w Polsce.

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią restauracji sushi w kraju.

Sushi: Dostawa do domu

Sushi to tradycyjna japońska potrawa, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce. O dużym zainteresowaniu Polaków apetycznymi rolkami otoczonymi wodorostami nori świadczy chociażby liczba działających na rynku susharni, jak zwykliśmy nazywać restauracje specjalizujące się w serwowaniu właśnie tego dnia. Nie zawsze musimy jednak jeść na mieście, kiedy mamy ochotę na sushi. Dostawa do domu to wygodne rozwiązanie, które oferuje jedna z najbardziej popularnych sieci restauracji w kraju.

Restauracje Sushi Kushi funkcjonujące w ramach modelu TAKEAWAY & DELIVERY oferują dwa warianty realizacji zamówień:

- sushi na telefon z odbiorem własnym,

- sushi z dowozem.

Restauracje działające w modelu typowo RESTAURACYJNYM obok zamówień z dowozem oferują możliwość zjedzenia zamówionych rolek oraz innych pozycji z menu na miejscu.

Sushi na telefon: Z dowozem lub w ramach odbioru własnego

Sushi z dostawą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają ochoty wychodzić z domu lub zwyczajnie nie mogą się wyrwać z pracy. Sushi na telefon dowozimy pod wskazany adres w ramach obsługiwanych lokalizacji. Jako restauracja sieciowa posiadamy oddziały w wielu miastach na terenie Polski, a ich liczba stale rośnie. Jeśli chcesz skorzystać z oferty sushi z dowozem, koniecznie sprawdź gdzie nas szukać. Sushi z dostawą oferujemy w Aleksandrowie Łódzkim, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdyni, Grudziądzu, Kaliszu, Katowicach, Krakowie, Legnicy, Łodzi, Pabianicach, Piotrkowie, Płocku, Poznaniu, Radomsku, Sieradzu, Szczecinie, Toruniu, Wieliczce, Wrocławiu i Zgierzu.