Sushi - Wrocław Fabryczna

Zapraszamy na sushi we Wrocławiu na ulicy Fabrycznej. Restauracja SushiKushi oferuje bogatą kartę dań dla osób w różnym wieku. Jeżeli jesteś miłośnikiem kuchni japońskiej, zajrzyj do nas i wybierz specjał, który już samą prezencją sprawia, że aż ślinka cieknie. Nasze sushi przygotowywane jest przez specjalistów od kuchni japońskiej. U nas znajdziesz różne rodzaje sushi, między innymi popularne zwijane w rulonik maki, jak i formowane w dłoni nigiri. Oferujemy także pyszne zupy, desery i dodatki.

Zamówienia sushi na ulicy Fabrycznej we Wrocławiu możesz składać bezpośrednio w restauracji lub za pomocą witryny internetowej. Sprawdź nasz formularz zamówienia, tutaj sam wybierasz sposób dostawy. Co więcej, na witrynie możesz zamówić posiłek, który zjesz w towarzystwie rodziny lub znajomych w siedzibie restauracji. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę, która zawsze stara się odpowiadać na potrzeby klientów.

Osobom zajętym oferujemy dowóz sushi na ulicy Fabrycznej i w okolicach. Jeżeli nie masz czasu przyjść i usiąść w naszej restauracji, zamów opcję z dostawą pod wskazany adres. Zapraszamy wszystkich miłośników sushi do zapoznania się z kartą dań.