Sushi - Radomsko

Sushi to jeden z najbardziej znanych specjałów kuchni japońskiej, który od kilku lat jest bardzo popularny także w Polsce. Restauracja SushiKushi zaprasza na pyszne sushi w Radomsku wszystkich miłośników tego specjału.

W naszej ofercie znajdziesz wyśmienite startery, zestawy dla dwóch i więcej osób, zupy, zestawy dziecięce, orzeźwiające napoje oraz różne dodatki, które dodadzą każdej potrawie wyrazistości. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Znajdź nasze bestsellery i sezonowe promocje i zdecyduj się na to, co wydaje Ci się najsmaczniejsze.

Oferujemy sushi w Radomsku bezpośrednio w restauracji SushiKushi na ulicy Sierakowskiego. Możesz skorzystać także z opcji zamówienia wybranych produktów na dowóz. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz odpowiedni formularz na stronie internetowej. To Ty decydujesz, czy wolisz zjeść sushi na miejscu, czy też chcesz je osobiście odebrać na wynos. A może nie masz czasu na jazdę po mieście i potrzebujesz dowozu pod wskazany adres? Nie ma problemu! Restauracja SushiKushi oferuje szeroką kartę dań sushi w Radomsku. Staramy się, aby forma podania posiłków była wygodna dla każdego klienta. Sushi przygotowywane jest przez specjalistów z zakresu kuchni japońskiej, którzy doskonale znają się na swojej pracy