Sushi

Jesteśmy specjalistami do sushi. Nasze rolki zwijamy zgodnie z pilnie strzeżonymi recepturami Sushi Kushi, co stanowi gwarancję jakości i powtarzalności smaku w każdym kawałku. Pracujemy wyłącznie z precyzyjnie wyselekcjonowanymi składnikami, w które zaopatrujemy się u zaufanych producentów i dostawców.

Nasze menu to nie tyko sushi, choć to właśnie gotowe sety cieszą się największym zainteresowaniem Klientów. Obok setów oferujemy również popularne rodzaje japońskiego sushi dostępne na kawałki: Nigiri (minimalne zamówienie 2 kawałki), Hosomaki (6 kawałków), Maki (8 kawałków), Futomaki (6 lub 12 kawałków). Ponadto w naszym menu znajdziesz Spring Rolls (6 kawałków) i California (5 lub 10 kawałków). To daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia własnych zestawów i decydowania o ich wielkości. Gotowe zestawy zawierają od 23 do 46 kawałków.

Sushi – Katowice

Sushi z odbiorem własnym lub dostawą oferujemy na terenie miasta Katowice. Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres – do domu, biura, firmy… Nasza propozycja to doskonałe rozwiązanie, kiedy:

  • masz ochotę na kuchnię orientalną, ale nie chcesz wychodzić z domu,
  • odwiedzili Cię przyjaciele,
  • musisz zostać dłużej w pracy,
  • nie masz pomysłu na lunch czy obiad.

Proponujemy tradycyjne sushi oraz dania kuchni orientalnej. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą sezonową, która każdorazowo odpowiada warunkom panującym za oknem.