Lokal zamknięty do odwołania.

Sushi

Jesteśmy specjalistami do sushi. Nasze rolki zwijamy zgodnie z recepturą Sushi Kushi, co stanowi gwarancję najlepszego połączenia składników i smaku. Pracujemy wyłącznie na świeżych produktach, które pozyskujemy od zaufanych producentów i dostawców. Nasze menu to przede wszystkim przemyślanie skomponowane sety, jak również popularne rodzaje sushi dostępne na sztuki. Zamawiając wybrane rolki możesz sam skomponować swój zestaw i zdecydować o jego wielkości. Sety gotowe zawierają od 23 do 46 kawałków.

Obok sushi proponujemy również dania lunchowe, startery, zupy, tradycyjne rameny oraz dania główne Stir Fry. Nasze menu dopełnia oferta dań dziecięcych i deserów. Zachęcamy również do zapoznania się z oferowanymi napojami i dodatkami.

Sushi – Kalisz

Zamówienia na sushi z dowozem oraz pozostałe dania z menu Sushi Kushi realizujemy na terenie Kalisza. Dowozimy do domu, pracy, dowolnego innego miejsca. Nasza oferta to doskonałe rozwiązanie, kiedy:

  • masz ochotę na kuchnię orientalną bez wychodzenia z domu,
  • chcesz zaskoczyć gości oryginalnym daniem,
  • znowu musiałeś zostać dłużej w pracy.

Proponujemy menu lunchowe i obiadowe. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą sezonową. Obok zamówień na sushi z dowozem przyjmujemy również zamówienia na takeaway z odbiorem własnym.