Franczyza Sushi - otwórz swoją restaurację.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami
Franczyza gastronomiczna

Jeśli od pewnego czasu szukasz pomysłu na franczyzę gastronomiczną i przeglądasz oferty na restauracje franczyzowe z pewnością orientujesz się, jakie warunki musisz spełnić, żeby otworzyć lokal gastronomiczny w swoim mieście. Dlatego zamiast pisać o zapewnieniu odpowiedniego zaplecza sanitarnego oraz zatrudnianiu personelu z ważnymi książeczkami sanepidowskimi skupimy się na tym, czym kierować się wybierając oferty na franczyzę w gastronomii. Przy okazji sprawdzimy, czy franczyza restauracji sushi to pomysł właśnie dla Ciebie!

Franczyza – gastronomia bez wiedzy i doświadczenia

Główną zaletą franczyzy gastronomicznej jest to, że otwierając restauracje franczyzowe nie musimy dysponować praktycznie żadną wiedzą czy doświadczeniem z zakresu gastronomii. Know how wraz z rozpoznawalnym znakiem handlowym zostanie nam przekazane za pośrednictwem umowy franczyzy. Jako franczyzobiorcy franczyzy gastronomicznej możemy także liczyć na fachowe wsparcie na pierwszych etapach prowadzenia samodzielnego biznesu. Najczęściej będzie ono dotyczyło nie tylko sposobu, w jaki powinna działać franczyzowana restauracja, ale biznes w ogóle. Taka forma współpracy z franczyzodawcą ogranicza ryzyko ewentualnego niepowodzenia do absolutnego minimum. Jaka franczyza na jedzenie najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku?

Franczyza na jedzenie, czyli restauracje franczyzowe do wyboru

Bardzo często spotyka się sytuacje, w których franczyza na jedzenie obejmuje restauracje serwujące tzw. dania na szybko. Frytki, burgery, hamburgery... Nie każdemu jednak przypadnie do gustu „konkurowanie” z McDonaldem. Jeśli nie przepadasz za fast foodem, zdecydowanie nie ma sensu otwierać tego typu restauracji, nawet jeśli jest to gastronomia oparta o franczyzę. Jej prowadzenie najprawdopodobniej nie sprawi Ci większej przyjemności i w krótce poczujesz się jak pracownik na etacie wykonujący pracę, której tak naprawdę nie lubi. Alternatywą dla tego typu franczyzy gastronomicznej jest sushi. Sushi doskonale wpisuje się w tradycje kulinarne Kraju Kwitnącej Wiśni, co doda Twojemu biznesowi orientalnego charakteru, a Tobie pozwoli realizować swoją paskę w zakresie kuchni japońskiej.

 

Kuchnia japońska, coraz bardziej popularna w Polsce wciąż jest dla wielu z nas gruntem nieznanym. To sprawia, że wielu franczyzobiorców boi się otwierać restauracje sushi w swoich miastach. Ich strach dotyczy dwóch aspektów:

  • nieznajomości skali popularności sushi w regionie, w którym planują otworzyć franczyzę gastronomiczną,
  • nieznajomości receptur oraz utrudnionego dostępu do składników najwyższej jakości.

Nasza franczyza odpowiada na oba te aspekty. Wieloletnie doświadczenie nasze i naszych franczyzobiorców dowodzi, że sushi jest bardzo popularną potrawą w Polsce, a orientalnie urządzone wnętrza przyciągają rzesze kulinarnych amatorów, którzy pragną zasmakować potraw z różnych części świata. Dodatkowym ułatwieniem na start jest nasza marka, której rozpoznawalność gwarantuje zainteresowanie potencjalnych klientów wszędzie tam, gdzie tylko pojawia się szyld Sushi Kushi. A co z recepturami i składnikami? Kręcenie rolek jest o wiele prostsze niż mogłoby się wydawać. Sekretem dobrego sushi jest dobór odpowiednich składników. Muszą być świeże i odpowiednio skomponowane, co gwarantujemy oferując wraz z umową franczyzy na jedzenie kontakt do sprawdzonych producentów i dostawców. W ten sposób otwierając franczyzę gastronomiczną pod szyldem Sushi Kushi nie musisz się martwić ani o technikalia, ani o składniki.

Dlaczego warto wybrać sushi?

Pasja do japońskiej kuchni to jeden z powodów, dla których warto zainwestować we franczyzę sushi. Drugim jest jej orientalny charakter, dzięki któremu Twój bar sushi najprawdopodobniej będzie jednym z nielicznych, o ile nie jedynym w okolicy. Ograniczona konkurencja w połączeniu ze sprawdzonymi recepturami sprawia, że kolejne restauracje Sushi Kushi odnoszą sukcesy na terenie całego kraju. Dlaczego Twoja miałaby być inna?

Red Star Food Service Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 211/4
90-451 Łódź

KRS 0000426725
NIP 7252061571
REGON 101442352

kapitał zakładowy 100 000 PLN
kapitał wpłacony 100 000 PLN


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami:

Andrzej Pelc-Gonera

andrzej@sushikushi.pl

602 *** ***

Pokaż numer


Numery telefonów do lokali w zakładce Menu/Zamów online