Franczyza Sushi - otwórz swoją restaurację.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami
Franczyza

Chciałbyś otworzyć własny sushi bar pod uznaną marką? Dzięki naszej ofercie franczyzowej masz taką możliwość!

Z myślą o osobach zainteresowanych otwarciem i poprowadzeniem własnego sushi baru stworzyliśmy ofertę franczyzową, w ramach której dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem umożliwiając początkującym restauratorom bezpieczniejszy start na rynku gastronomicznym. Dzięki naszej ofercie masz możliwość uruchomienia lokalu pod marką Sushi Kushi, działającego według wypracowanego przez nas modelu biznesowego i korzystającego z wieloletnich doświadczeń zarówno samego franczyzodawcy, jak i innych franczyzobiorców prowadzących swoje restauracje na terenie całego kraju.

Współpraca franczyzowa z naszą firmą pozwoli ci nie tylko korzystać z naszej marki, ale także wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy w ciągu długoletniej działalności w branży gastronomicznej, sprawdzonych receptur, modeli marketingowych i kontaktów z najlepszymi dostawcami na rynku. To unikalna możliwość na stworzenie stabilnego i bezpiecznego biznesu w relatywnie krótkim czasie. Kompleksowe know how zapewnia franczyza sushi, w ramach której oferujemy nie tylko rozpoznawalne logo, ale przede wszystkim potwierdzony licznymi sukcesami przepis na udany biznes.

Jeśli zatem dzielisz naszą pasję do kuchni japońskiej i poważnie myślisz o inwestycji we własną restaurację sprawdź naszą ofertę franczyzową i przekonaj się, że własny sushi bar jest w zasięgu ręki! Przedsięwzięcie, które w innym przypadku wymagałoby wiedzy i doświadczenia, a także znacznie większego budżetu na inwestycję czeka na Ciebie w postaci franczyzy sushi, która daje gotową odpowiedź na pytanie Jak otworzyć sushi bar w moim mieście? Franchising sushi to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że sama pasja to za mało żeby przetrwać na wymagającym rynku gastronomicznym. Jeśli jesteś takim właśnie pasjonatem kuchni japońskiej nasza oferta z pewnością Cię nie rozczaruje! Przedsięwzięcie, które w innym przypadku wymagałoby wiedzy i doświadczenia, a także znacznie większego budżetu na inwestycję czeka na Ciebie w postaci franczyzy sushi, która daje gotową odpowiedź na pytanie Jak otworzyć sushi bar w moim mieście? Franchising sushi to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że sama pasja to za mało żeby przetrwać na wymagającym rynku gastronomicznym. Jeśli jesteś takim właśnie pasjonatem kuchni japońskiej nasza oferta z pewnością Cię nie rozczaruje!

Franchising sushi: Z kim współpracujemy?

Franczyza sushi to wyjątkowa oferta dla osób, które chciałyby wystartować z własnym biznesem w branży gastronomicznej, ale obawiają się, że niewystarczająca wiedza lub brak doświadczenia skutecznie im to uniemożliwi. Franczyza nie jest rozwiązaniem idealnym dla każdego. Jeśli jednak nie zależy Ci budowaniu nowej marki, ale na satysfakcji z prowadzenia dobrze prosperującego baru sushi to okazja właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące franchisingu sushi.

Więcej informacji na temat zasad i warunków współpracy z naszą firmą uzyskasz pod adresem mailowym: franczyza@sushikushi.pl

Red Star Food Service Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 211/4
90-451 Łódź

KRS 0000426725
NIP 7252061571
REGON 101442352

kapitał zakładowy 100 000 PLN
kapitał wpłacony 100 000 PLN


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami:

Andrzej Pelc-Gonera

andrzej@sushikushi.pl

602 *** ***

Pokaż numer


Numery telefonów do lokali w zakładce Menu/Zamów online