Sushi

Naszą specjalnością jest sushi. Rolki przygotowujemy z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników. To świeże i aromatyczne produkty, w które zaopatrujemy się u zaufanych producentów i dostawców. Obok sushi proponujemy również zestawy lunchowe, startery, zupy, rameny i dania główne stir fry. W naszym menu nie brakuje również deserów. Szczególnie kuszące są Sweet Mango Rolls i Sweet Banana Rolls. Polecamy również owocowe pierożki Gyoza.

Masz ochotę na kuchnię orientalną, ale nie wiesz co zamówić? Nasi Klienci najczęściej wybierają sety. Dużym zainteresowaniem cieszy się Hot Set (zestaw składa się z 32 kawałków), Tempura Set (zestaw składa się z 42 kawałków i dodatku w postaci warzyw w tempurze) oraz Chef Set (zestaw zawiera 28 kawałków).

Sushi – Bydgoszcz

Sushi oferujemy wraz z odbiorem własnym lub dowozem na terenie Bydgoszczy. Realizujemy dostawy w całym mieście. Twoje zamówienie dostarczymy Ci do domu, pracy, dowolnego innego miejsca.

Proponujemy średnie i duże sety – od 23 do 46 kawałków, jak również możliwość zamówienia sushi na sztuki i skomponowania własnego zestawu. Swój zestaw możesz złożyć z Nigiri (minimalne zamówienie 2 sztuki), Hosomaków (6 sztuk), Maków (8 Sztuk), Spring Rollsów (6 sztuk), Futomaków (6 lub 12 sztuk) i California (5 lub 10 sztuk).