Encyklopedia

Kushigami w Sushi Kushi – zbieraj, składaj i kolekcjonuj!

Jeśli lubicie kreatywne i twórcze zabawy, to mamy dla was coś świetnego. Kushigami, czyli oryginalne origami od Sushi Kushi. Teraz do każdego zamówienia dodajemy pięknie wydany schemat do samodzielnego złożenia.

Origami to w największym skrócie sztuka składania papieru i tworzenia z niego pięknych obiektów. Papieru nie można ciąć ani kleić, dlatego jest to zajęcie niezwykle kreatywne. Sztuka ta wywodzi się z Chin, ale to Japończycy doprowadzili ją do perfekcji i pomogli rozsławić origami na całym świecie. Mistrzowie tej sztuki potrafią wyczarować z papieru prawdziwe cuda – zwierzęta, rośliny i mityczne stwory. Teraz również wy będziecie mogli spróbować swoich sił w wielowiekowej sztuce origami.

Kushigami to autorskie modele z instrukcją złożenia, które otrzymacie w prezencie jedząc w naszych restauracjach i zamawiając sushi do domu. Dostępne będą w tematycznych seriach, z których każda zawierała będzie kilka schematów – możecie je zbierać, składać i kolekcjonować, a później podzielić się z nami zdjęciami swoich papierowych dzieł sztuki na naszym Facebooku i Instagramie z hashtagiem #kushigami.

Na początek ruszamy z serią PTAKI. Znajdziecie w niej sześć modeli: kaczkę, łabędzia, gołębia, wronę, żurawia i wróbla. Śledźcie nasz profil na Facebooku, na którym znajdziecie więcej informacji o Kushigami i o nowych seriach naszego origami.

Do dzieła i powodzenia!